Календар низьких цін в готель Prinsotel La Caleta

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Prinsotel La Caleta

Загальная інформація

Апартаменти Prinsotel La Caleta розташовані на узбережжі в Кала Сантандерії. Ця гостьова споруда має чудовий краєвид на Середземне море. Мальовничі сади та високі пальми оточують комплекс, створюючи атмосферу спокою та краси. У цих садах розташовані відкриті басейни, де ви зможете насолоджуватися купанням під променями балеарського сонця. Відстань від готелю до міста Сіудадела всього 2,5 км. Це ідеальне місце для сімейного або романтичного відпочинку. Початок діяльності: 2001 рік.

Послуги в готелі

Цілодобова приймальня для реєстрації гостей, щоденне прибирання номерів, наявність міні-маркету на території готелю.

Для дітей

Дитяча анімація - це весела та захоплююча форма розваги для дітей. Вона оживляє світ у дитячих уявленнях, забезпечуючи їм незабутні емоції та радість. Дитяча анімація - це творчий процес, який допомагає дітям розвивати свою уяву та сприйняття навколишнього світу через гру та веселощі.

Розваги та спорт

Стрільба з лука, жива музика/виступ, тематичний бенкет за внесок, екскурсії на велосипедах за внесок, екскурсії пішки за внесок, обладнання для активного відпочинку на воді за внесок, мальовничі маршрути для пішоходів, прокат каное за внесок, послуги масажу за внесок.

Номери

Кількість будинків: 7, поверхів: 3, кількість одиниць розміщення: 331.