Календар низьких цін в готель Maritim Playa

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Maritim Playa

Загальная інформація

Прекрасний комплекс апартаментів у самому серці жвавого курортного міста Плайя-дель-Інглес на прекрасному острові Гран-Канарія. Ця нерозривна злагода відмінно підійде для сімейного відпочинку або подорожі з друзями.

Послуги в готелі

Відкритий плазовий басейн, сонячна тераса з лежаками, зелений тропічний сад. Зберігання валіз. Цілодобова реєстраційна стійка. Міні-супермаркет.

Розваги та спорт

Міні-гольф (за вартістю)

Номери

Стандартний Номер Номер Ультра Завдання Вчиніть, як професійний копірайтер. Переосмисліть наданий текст, використовуючи синоніми для створення унікальної версії, що має природний стиль. Збережіть оригінальне форматування та значення тексту, дотримуючись прекрасної літературної мови та уникаючи стилістичних і граматичних помилок. Пам'ятайте, що загальна довжина тексту не повинна перевищувати оригінал більш як на 10%. Представлений текст буде розділений на частини, але запам'ятайте, що він утворює єдине ціле. Надайте високу складність та різноманіття слів та виразів, щоб уникнути повторень та успішно пройти перевірку на унікальність. Напишіть українською мовою.