Календар низьких цін в готель Grupotel Monte Feliz

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Grupotel Monte Feliz

Загальная інформація

Розташований на вершині пагорба над прекрасною затокою Феліс на півдні Гран-Канарії, цей апарт-готель - ідеальне місце для відпочинку. Гості можуть насолоджуватися прогулянками у живописному саду та насиченим видом на море та гори. Чудовий варіант для спокійного відпочинку з родиною або друзями.

Послуги в готелі

Працює магазин та круглодобова реєстрація, доставка продуктів харчування (за плату). Є доглянутий відкритий басейн, сад, тераса для засмаги.

Розваги та спорт

Пряма трансляція спортивних подій. Екіпірування для тенісу.

Номери

Студіо
Однокімнатна квартира
Двокімнатна квартира Завдання Виступайте, як професійний копірайтер. Переосмисліть наданий текст, використовуючи синоніми для створення унікальної версії, яка використовує натуральний стиль. Збережіть оригінальне форматування і значення тексту, дотримуючись прекрасної літературної мови та уникайте стилістичних і граматичних помилок. Зауважте, що загальна довжина тексту не повинна перевищувати оригіналу більше, ніж на 10%. Поданий текст буде розділений на частини, але пам'ятайте, що він утворює єдине ціле. Надайте високу складність та різноманітність слів та виразів, щоб уникнути повторень і успішно пройти перевірку на унікальність.