Календар низьких цін в готель TUI Blue Grupotel Turquesa Mar

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель TUI Blue Grupotel Turquesa Mar

Загальная інформація

Готель розташований у північно-західній частині Менорки, у популярному морському курорті Сон-Шорігер. Недалеко від готелю знаходяться дрібноводні пляжі в затоках Сон-Шоригер і Калан-Бош, відстань до яких становить 200–300 метрів. Магазини та кафе у селі розташовані на відстані 250 метрів. Історичне місто Сьютаделла можна досягти лише кількох хвилин поїздки. В готелі пропонується розваги для всієї родини, басейн з водними гірками та ігри у воді. Цей готель ідеально підходить для спокійного сімейного відпочинку на пляжі.

Розташування

42 кілометри від аеропорту.

Послуги в готелі

Лікар за чотириста метрів.

Море та пляж

За 300 метрів від чудового піщаного пляжу Калан Бош розташований наш готель. Ви можете скористатися послугами оренди рушників за додаткову плату.

Для дітей

Міні дискотека, аквапарк для малечі з водними гірками, тематичні вечірки для дітей, захоплюючі розважальні заходи, різноманітні анімації для малюків: декілька разів на тиждень, клуб для підлітків: декілька разів на тиждень, підігрівач для пляшок, дитячий майданчик, прокат дитячих візочків за запитом та наявністю.

Розваги та спорт

Танцювальні та музичні вистави, спортивні змагання, сімейні заходи, ігри, конкурси, виступи співаків та авторів пісень, масаж та процедури для догляду за собою надаються у закладі, розташованому за 300 метрів від готелю. Тенісний корт знаходиться лише в 100 метрах, а також є багатофункціональний майданчик для футболу та волейболу.

Номери

У головній будівлі та 4 гостьових котеджах розташовані 174 квартири та 18 помешкань. З них чотири спеціально обладнані для осіб з обмеженими можливостями.