Календар низьких цін в готель Santa Quaranta Premium Resort

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Santa Quaranta Premium Resort

Загальная інформація

Готель Santa Quaranta був побудований у 2015 році. Складається з 9 поверхів і розташований неподалік від пляжу у місті Саранда, за 28 км від Корфу. Усі номери мають вид на море. Готель ідеально підходить для зручного відпочинку сім'ям та молоді, а також для ділових поїздок.

Розташування

Відстань від аеродрому становить 285 кілометрів та 3 кілометри до центру міста.

Послуги в готелі

Послуги вахтера, приміщення для зберігання валіз, цілодобова реєстрація, послуги з гладіння, дієтичне харчування (за бажанням), два ресторани європейської та національної кухні, вісім барів.

Розваги та спорт

Обладнання для занять водними видами спорту.

Номери

У готелі розміщено 85 номерів. Task Дійте як професійний копірайтер. Переосмислете наданий текст, використовуючи синоніми для створення унікальної версії з природним стилем. Збережіть оригінальне форматування та значення тексту, дотримуючись красивої мови та уникайте стилістичних та граматичних помилок. Пам’ятайте, що загальна довжина тексту не повинна перевищувати оригінальну більше, ніж на 10%. Поданий текст буде розділений на частини, але пам'ятайте, що він формує єдине ціле. Забезпечте високу складність та різноманітність слів та висловів, щоб уникнути повторень та успішно пройти перевірку на унікальність. Напишіть українською мовою. Не використовуйте синоніми для слова "номери". Не перекладайте назви готелів, номерів, ресторанів, будівель, пам'яток тощо.