Календар низьких цін в готель Andon Lapa Luxury Suites

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Andon Lapa Luxury Suites

Загальная інформація

Готель Andon Lapa Luxury Suites був споруджений у 2015 році і розташований у місті Саранда, в одному з найпривабливіших районів, недалеко від туристичного порту. Він пропонує неймовірний вид на море, де ви можете насолодитися чудовими видами острова Корфу, розташованого прямо перед готелем.

Розташування

Готель Andon Lapa Suites розташований на відстані 1,3 км від серця міста Саранди. Відстань до поромного порту, звідки можна подорожувати на острів Корфу, становить 900 метрів.

Послуги в готелі

Реєстраційний стіл готелю доступний для гостей у будь-який час, а також вони можуть скористатися автомобілем напрокат прямо у готелі. Крім того, є можливість відвідати бар на території готелю та скористатися приватним пляжем. Ресторан пропонує страви албанської, італійської та грецької кухонь.

Море та пляж

Власний, гальковий. Парасольки та лежаки включені у вартість. Пляжі у Саранді в межах міста вкриті галькою. Смуга пляжу ширша, ніж у Дурресі, і вода в морі чудово прозора та тепла. З берега відкривається чудовий вид на північний край грецького острова Корфу - недалеко віддалений від нього всього кілька кілометрів. По набережній вздовж узбережжя моря розташовано багато кафе, ресторанів, дитячих атракціонів. Тут можна придбати пляжний одяг, взуття, горішки, смажену кукурудзу та фруктові напої.

Номери

У готелі розміщено 24 кімнати.