Календар низьких цін в готель Agimi

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Agimi

Загальная інформація

Готель Agimi розташований на відстані 3 км від замку Лекурсі. Цей замок приваблює любителів історії та архітектури своєю величністю і красою. Готель складається з однієї 4-поверхової будівлі, яка пропонує комфортні та зручні номери для сімейного відпочинку. Тут можна насолодитися спокоєм та затишком, відпочиваючи від шумного міста.

Розташування

Відстань до центрального автобусного терміналу складає 1,2 кілометра, а до пристані для поромів, звідки можна подорожувати на острів Корфу, — 1,6 км. Відомий національний парк Бутрінт з давнім римським містом, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО, розташований приблизно за 30 кілометрів.

Послуги в готелі

Ресторан з середземноморською та албанською кухнею розташований на березі моря. Страви подаються на великій терасі з чудовим видом на безкрайність вод. Тут також діють сувенірний та продуктовий магазини, а сніданок сервірується за принципом "шведського столу".

Море та пляж

Берегова лінія широка і протяжна, розташована в просторій бухті. Морська вода блакитна та тепла у пекучу пору року. Дно та узбережжя вкриті малими камінцями. Занурення у воду плавне, для досягнення глибини потрібно пройти лише 10 метрів. Довжина пляжу становить 200 метрів.

Розваги та спорт

Співробітники можуть організувати прокат плавсервісу та водних гірок.

Номери

Усього 24 номери.