Календар низьких цін в готель Maritim Resort Marina Bay

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Maritim Resort Marina Bay

Загальная інформація

Курортно-санаторний готель Marina Bay Luxury розташований у мальовничому місті Влера, поруч з пляжем Крістера. Це ідеальне місце як для молоді, так і для сімейного відпочинку.

Розташування

Пляж Плажі-і-В'єтер розташований за 6 кілометрів від розкішного курортного готелю Marina Bay Luxury, а природна тераса Кузум-Баба — за 7 кілометрів.

Послуги в готелі

2 ресторани, 5 закладів для відпочинку та 4 басейни. Ресторан, що пропонує страви середземноморської кухні. Сніданок в стилі "шведського столу". Послуги консьєржа, зберігання вантажу, цілодобовий ресепшн, послуги з прасування, факс/ксерокопіювання, власний сад, тераса, магазини на території, доставка їжі та напоїв до номеру, обладнання для барбекю. Також наявний вертольотний злітно-посадковий майданчик.

Море та пляж

Влера – узбережжя в однойменному місті з обширним та просторим узбережжям, де присутні як дикі, так і організовані ділянки. На узбережжі зустрічається дрібна та велика галька, а також пісок, іноді можна побачити кам'янисті фрагменти.

Розваги та спорт

Бібліотека - це місце, де зберігаються та надаються до використання книги, періодичні видання та інші джерела інформації для вивчення, науки та розваг.

Номери

Усього 94 кімнати.