Календар низьких цін в готель D&D Resort

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель D&D Resort

Загальная інформація

DANELIS BEACH - це сучасний сімейний готель, ідеальне місце для відпочинку. Складається з двох споруд: одна збудована у 1990 році, інша у 1999 році. Останнє оновлення у готелі відбулося у 2009 році. Аналіпсі - чудовий вибір, якщо ви шукаєте релаксацію, місцеву кухню та атмосферу.

Розташування

Курортний готель D&D розташований в самому серці села Аналіпсіс, всього за 5 хвилин ходьби від кафе, ресторанів та барів. Відстань до зупинки місцевого автобуса складає 400 метрів. До порту міста Іракліон - 22 кілометри. Акваріум "Аквауорлд" та аквапарк "Уотер Сіті" розташовані за 5 кілометрів від готелю.

Послуги в готелі

У готелі D&D щодня сервірується розмаїтий сніданок "шведський стіл". На території ресторану гостям пропонують страви традиційної кухні, а в снек-барі біля басейну - асортимент закусок та напоїв.

Море та пляж

Віддалено від готелю на відстані 300 метрів розташовані пляжі Аналіпсі на північному узбережжі острова Кріт. Вони знаходяться за 22 кілометри на схід від Іракліона, за 44 кілометри на північний захід від Агіос Ніколаос і всього за 5 кілометрів на північ від Херсоніссоса. Інфраструктура в Аналіпсі добре розвинена, тут є всі необхідні зручності для приємного відпочинку: готелі, кафе з ресторанами, екскурсійні агентства, прокат автомобілів.

Розваги та спорт

Співробітники круглодобової стійки реєстрації, які володіють декількома мовами, допоможуть взяти в оренду автомобіль або велосипед, а також нададуть туристичну інформацію.

Номери

У готелі розміщені 115 кімнат.