Календар низьких цін в готель Atlantis Hotel

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Atlantis Hotel

Загальная інформація

Із неперевершеною локацією на піхотному пляжі, готель Atlantis є сучасним готельним комплексом з великими басейнами та приватним участком берегу. Розташований в привілейованому місці, він пропонує унікальний вид на глибоке синє Егейське море й узбережжя Малої Азії, а також на острів Псерімос. Готель, що складається з 4 поверхів, відзначається вишуканим дизайном у старовинному стилі й був підданий реконструкції у 2007 році. Його ідеально підібрана атмосфера робить його чудовим вибором для відпочинку сімей з дітьми.

Послуги в готелі

У готелі є два відкритих басейни, три бари і кілька магазинів. В зоні басейнів працює таверна та бар, де гостям подають напої, анімаційна команда готелю розважає вечірніми виставами. На пляжі також є пляжний бар.

Море та пляж

Прямо перед готелем розташувався пляж з білим піском та прозорою водою Егейського моря. Для гостей працюють шезлонги та парасольки з 8 до 19 години.

Розваги та спорт

Розташований на прекрасній ділянці піщаного узбережжя, готель Atlantis є сучасним готельним комплексом з двома басейнами та власним пляжем.

Номери

У готелі розташовано 510 номерів.