Календар низьких цін в готель Petrino Suites Hotel

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Petrino Suites Hotel

Загальная інформація

Будинок із каменю готель Петрино розташований в мальовничому районі Афітос і вражає своїм гарним басейном і приватним пляжем. Тут гостей запрошують насолодитися перебуванням у затишних номерах, які влаштовані в 8 одноповерхових бунгало. Це ідеальне місце для спокійного відпочинку у колі сім'ї. Готель гостинно відчинив свої двері для гостей ще у 1936 році і був повністю відновлений у 2008 році.

Послуги в готелі

Вранці готелю подається розкішний домашній сніданок. У затишному ресторані на території саду можна насолодитися стравами середземноморської кухні, які готуються виключно зі свіжих місцевих продуктів. Гості мають можливість розпочати день з ароматних домашніх пирогів та вишуканих напоїв, які можна замовити в барі готелю разом із солодощами.

Море та пляж

Пляж у Афітосі із бірюзовою водою та лісовими берегами, що дивляться на гавань. Тут є пляжні кафе, лежаки і парасольки. До узбережжя треба спуститися доволі далеко. У воді можна зустріти каміння, яке буде досить слизьким та небезпечним через морських їжачків. Глибина моря різко змінюється.

Розваги та спорт

Бібліотека.

Номери

У готелі є 34 кімнати.