Календар низьких цін в готель Phaedra Suites

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Phaedra Suites

Загальная інформація

Готель Phaedra Suites, що пропонує проживання зі сніданком, розташований у мальовничому місті Ліксурі. Цей заклад був розширено до початку сезону 2018 року, а номери відремонтовані з урахуванням останніх тенденцій і зручностей. Безсумнівно, Phaedra Suites - ідеальний вибір для тих, хто шукає спокій та відпочинок. У готелі вас приємно здивує високий рівень обслуговування, вишукані страви та сонячна тераса з чудовим видом на затоку Ліваді та гори. Тут ви зможете насолодитися атмосферою спокою та комфорту. Розташувавшись поблизу міста Ліксурі та одного з найкрасивіших пляжів острова Петані, Phaedra Suites дарує вам незабутні враження від відпочинку у Греції.

Послуги в готелі

Уранці для відвідувачів подається сніданок у формі «столу шведського стилю». У вас також є можливість скористатися басейном з прісною водою (глибина від 1,10 до 1,70 м).

Море та пляж

За два кілометри від готелю розташований пляж Варіко - піщаний та необслугований. Недалеко від готелю, приблизно в дванадцяти кілометрах, знаходиться пляж Петані - один з найкрасивіших на острові. Цей пляж отримав нагороду у вигляді синього прапора, і відмінно відзначається своєю пісково-кам'янистою поверхнею.

Для дітей

Піддайте вашу дитину захоплюючим водним пригодам у басейні глибиною 0,6 метра.

Номери

Усього доступно 24 кімнати.