Календар низьких цін в готель Andromeda Hotel Apartments

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Andromeda Hotel Apartments

Загальная інформація

Апарт-готель Андромеда знаходиться серед доглянутої зеленої місцевості на острові Кос, у привабливому районі Псаліді. Номери-студіо та апартаменти в готелі оформлені у вишуканих відтінках і обладнані екологічною дерев'яною меблями. Готель був відкритий у 1998 році та повністю відремонтований у 2017 році. Ідеальне місце для відпочинку з друзями або родиною.

Розташування

Таверни та міні-супермаркети розташовані в декількох хвилинах ходьби, а пляж знаходиться за 50 метрів. Місто Кос та порт знаходяться за 3 кілометри, а аеропорт Кос — за 26 кілометрів.

Послуги в готелі

Щоденний порядок у приміщенні.

Розваги та спорт

Оплата окремо здійснюється за такі послуги: організація велопрогулянок, гра в міні-гольф, снорклінг (пірнання з маскою та трубкою) у водах території, а також сеанси масажу.

Номери

1. Готель "Сонячний берег" пропонує вам стильні та комфортабельні кімнати для найкращого затишку під час вашого перебування. 2. У вашому розпорядженні є широка вибір кімнат в готелі "Ласка", щоб забезпечити максимальний комфорт та задоволення для відпочиваючих гостей. 3. Готель "Весняний вітер" пропонує елегантні та затишні кімнати, які створюють неповторну атмосферу для вашого відпочинку. 4. Проведіть час у готелі "Барвиста осінь" у комфортних та ошатних кімнатах, які забезпечать вам незабутні враження від вашої подорожі.