Календар низьких цін в готель Cabana Blu Hotel & Suites

гортайте праворуч і ліворуч, щоб побачити більше цін

Варіанти турів в готель із заїздом

для 2 дорослих

Інформація про готель Cabana Blu Hotel & Suites

Загальная інформація

Готель знаходиться на кілька кроків від мальовничого села Кардамена на прекрасному острові Кос. Від пам'ятника історії - замку Антимахія - вас відділяють всього 4 кілометри. Це ідеальне місце для пар, сімейних відпусток або проведення бізнес-зустрічей.

Послуги в готелі

У готелі розташовані два ресторани a la carte. Зранку доступні континентальний, американський або безглютеновий сніданок. У ресторані пропонують страви середземноморської, мексиканської та міжнародної кухонь. Відомий вибір вегетаріанських, безлактозних та безглютенових страв. Гості можуть скористатися факсом/ксерокопіюванням та устаткуванням для барбекю. Безкоштовна громадська парковка доступна біля готелю.

Море та пляж

Готель знаходиться в безпосередній близькості до пляжу Кардамени, відстань менша, ніж 1 км.

Для дітей

У готелі можна знайти спеціальний ресторан для дітей, захисні бар'єри та настільні ігри або пазли для розваги малечі.

Розваги та спорт

З наданих послуг: прямі трансляції спортивних подій, екскурсії з оглядом місцевої культури (за додаткову плату), тематичні вечори, велопрогулянки (за додаткову плату), кінопокази, сеанси масажу (за додаткову оплату). Щодо території готелю: верхова їзда (за додаткову плату), плавання з маскою та трубкою (за додаткову оплату), заняття дайвінгом (за додаткову плату), катання на велосипедах, маршрути для прогулянок пішки (за додаткову плату), каякінг (за додаткову плату), віндсерфінг (за додаткову плату), риболовля (за додаткову плату).

Номери

Кількість кімнат: 77.