tours_hero_image

Тури в Мальдіви

Основна інформація про відпочинок на Мальдівах

Переліт і віза

Найзручніший переліт з Одеси - через Стамбул, вартість такого перельоту від 1000 дол. у два боки зі зручним стикуванням 2 години. Пакетні тури - з вильотом із Києва з однією пересадкою в Дубаї. Віза безкоштовна, ставиться після прильоту на 30 днів перебування в країні. Термін дії вашого паспорта має бути не менше 3 місяців від запланованої дати повернення.

Готелі

Готелі на Мальдівах розташовуються на своїх приватних окремих островах. Острови можуть бути абсолютно різних розмірів, приблизно від 180×160 метрів до 3000×800 метрів. При цьому розмір острова відіграє далеко не вирішальну роль у ціноутворенні. Досить часто можна побачити в списку найдешевших готелів острови розміром 800 х 400 квадратних метрів. На Мальдівах також знайдуться найбюджетніші варіанти - гест-хауси, такі готелі розташовуються на заселеному острові Хулхумале.

Сезон

Ідеальний час для відпочинку на Мальдівах - з грудня по квітень. Море в цей час спокійне, погода сонячна і суха. З кінця квітня до листопада погода менш передбачувана: бувають короткочасні дощі, вологість, неспокійне море, але в цей період найменш спекотно. Шторми і хвилі особливо ймовірні в червні. Температура повітря 26-29 цілий рік, середній денний максимум - 31С.

Екскурсії

Прогулянка островами, риболовля, прогулянка на човні зі скляним дном або підводній субмарині, дайвінг і снорклінг, круїзи до дельфінів і китових акул, пікніки на безлюдних островах, у деяких готелях - кайт-серфінг.

Внутрішні трансфери

Міжнародний аеропорт Мале розташований на окремому острові, поруч з однойменною столицею Мале. Після прильоту, туристам надається внутрішній трансфер на одному з трьох видів транспорту: 1. на швидкісному катері - до найближчих атолів; 2. внутрішні авіалінії - на гвинтовому літаку, очікування найближчого рейсу близько 1 - 1,5 години; 3. гідролітак - літає на малих висотах, тому під час трансферу пасажири отримують додаткову екскурсію у вигляді гарної панорами.

Весільні церемонії

На Мальдівах весільні церемонії мають неофіційний характер. Вартість пакета - від 650 доларів. Церемонію проводять на березі океану в супроводі традиційної музики і танцю боду-беру у виконанні місцевих артистів. Після обміну обручками - шампанське і романтична вечеря на березі океану під зоряним мальдівським небом. На Мальдівах також можливі весільні церемонії на окремому безлюдному острові, на яхті або в підводному ресторані.