tours_hero_image

Тури в Словаччину

Основна інформація про відпочинок у Словаччині

Особливості

Словаччина надає своїм гостям велике розмаїття сучасних гірськолижних трас, розвинену інфраструктуру курортів, а також численні термальні джерела: тут збудовані як невеликі купальні, так і величезні термальні аквапарки. Додавши сюди смачну гуральську кухню, гостинність і відсутність суттєвого культурного бар'єру ми отримуємо чудовий варіант для проведення зимового відпочинку.

Як дістатися?

Автобусні тури в Словаччину стартують з Ужгорода, який розташований прямо на кордоні. Переїзд до гірськолижних курортів займає близько 4-х годин. На святкові дати - є авіа вильоти в Попрад із Києва.

Траси

Курорти у Високих і Низьких Татрах мають у своєму розпорядженні сотні кілометрів доглянутих трас різного рівня складності. У Низьких Татрах, у Ясні більше червоних і чорних трас для більш досвідчених лижників, а курорти Штрбське плесо, Смоковець і Татранська Ломниця у Високих Татрах більше підійдуть гірськолижникам-початківцям.

Готелі

Готельна база Словаччини різноманітна: є тут недорогі готелі 2-3*, більшість з яких розташована в Попраді. А також респектабельні 4-5* з багатою історією, такі як Kempinski 5* і Grand Stary Smokovec 4*.

Розваги

Найпопулярнішою розвагою в Словаччині, крім гірських лиж, є відвідування термальних аквапарків. Три найбільші й найвідоміші з них: Татраландія, Бешенева і Аквасіті Попрад. Також цікаво буде відвідати одну з численних печер (наприклад, Дем'янівську печеру Свободи), якими рясніє країна, і один або кілька середньовічних замків (наприклад, Бойницький, Кежмарський).

Ціни

Словаччина, незважаючи на те, що входить до зони євро, може похвалитися досить помірними цінами на проживання, харчування та розваги на курортах. Порівнюючи ціни із західноєвропейськими ви будете приємно здивовані.