27.11.2014

Як турагентство знаходить найнижчі ціни?

Сотні тисяч нових туристичних пропозицій з'являються щодня. На половину з них ціни змінюються кілька разів протягом робочого дня. Багато туристів запитують, як нам вдається знаходити найкращі ціни на тури та авіаперельоти. Розкриємо цей секрет.

Олександр Довгопол

Олександр Довгопол

Як турагентство знаходить найнижчі ціни?

Секретів, за великим рахунком, два:

  • Перший – це значний досвід менеджера, який підбирає тур. Його знання курортів, готельної бази, особливостей окремих туроператорів.
  • Другий – це професійні інструменти пошуку, закриті від публічного доступу. Ми в ХО використовуємо інноваційні технології, які дають змогу за лічені секунди зробити найточніший вибір.

Опишемо, як працює один із таких інструментів – модуль пошуку IT-tour для турагентств.

Модуль пошуку IT-tour

Як турагентство знаходить найнижчі ціни?

За допомогою цього модуля менеджери ХО можуть здійснювати пошук одночасно за всіма параметрами, що цікавлять туриста, включно з бажаними датами вильоту, кількістю осіб, типами харчування, туроператорами тощо.

Ключова особливість професійної версії цієї системи – це 99,9% відповідність одержуваних результатів реальності. Тобто якщо ми знайшли тут тур, то тут же можемо його забронювати для вас за актуальною ціною. І в цьому величезна різниця з аматорськими системами пошуку турів, про які ми уже писали.

Зміщуємо дату – знижуємо ціну

Як турагентство знаходить найнижчі ціни?

Крім того, ми можемо робити такі хитрі штуки, як, наприклад, перегляд динаміки цін на конкретний готель протягом місяця. Ось як це працює на прикладі популярного єгипетського готелю Hyatt Regency в Шарм-ель-Шейху.

Розумна система показує мінімальні ціни на наш готель залежно від дати вильоту. Так, скажімо, турист планував вилітати 25 грудня. Тур на цю дату коштує 2395 доларів. Водночас ми помічаємо, що якщо змістити дату вильоту на 4 дні назад – на 21 грудня – то ціна за рахунок “доноворічних” дат обвалюється більш ніж у 2 рази, до 1050 доларів!

А ось як зростає протягом зими вартість недорогого Rehana Beach там же, у Шармі.

Як турагентство знаходить найнижчі ціни?

Усе пізнається в порівнянні

Як турагентство знаходить найнижчі ціни?

Також у нас є можливість згрупувати абсолютно всі пропозиції щодо готелю, який вас цікавить, на одній сторінці, для того, щоб швидко і наочно побачити різницю між турами різної тривалості або різних туроператорів.

Як бачите, тільки протягом кількох днів і тільки в один готель є без малого 400 різних пропозицій від десятка різних операторів. Для того, щоб проаналізувати і порівняти їх вручну пішло б кілька днів. А так лише кілька кліків – і вуаля!

У майбутньому ми продовжимо розповідати про секрети і штучки, які допомагають зробити вашу подорож найвигіднішою, найцікавішою і такою, що запам’ятовується.

Поділитися