icon_button

31.07.2018

Як вибрати надійного туристичного оператора?

У зв’язку з останніми подіями у сфері туризму, багато туристів всерйоз почали перейматися питанням: "З яким туристичним оператором вирушити на відпочинок?" Щоб розвіяти деякі міфи й побоювання, ми вирішили розібратися.

Як вибрати надійного туристичного оператора?

У зв’язку з останніми подіями у сфері туризму, багато туристів всерйоз почали перейматися питанням: “З яким туристичним оператором вирушити на відпочинок?” Щоб розвіяти деякі міфи й побоювання, ми вирішили розібратися в нюансах українських туристичних операторів і даємо поради, як уникнути проблем під час відпочинку.

Які туристичні оператори працюють в Україні?

Як вибрати надійного туристичного оператора?

Загалом, на українському туристичному ринку є лише 7-8 великих туристичних операторів, надійність яких не викликає сумнівів. Це туристичні оператори, які у всіх на слуху і знайомі навіть тим туристам, які подорожують раз на кілька років – Tez tour, Coral, Pegas та інші. Крім цих туристичних операторів є й безліч дрібніших.

Чому ми не рекомендуємо бронювати тури невеликих туристичних операторів?

Як вибрати надійного туристичного оператора?

Одразу маємо зауважити, що дрібні туристичні оператори не завжди гірше виконують свою роботу. Навпаки, є туристичні оператори, які мало кому відомі, але роблять найкращі тури у своєму сегменті. Однак, тут є свої нюанси.

  • Невеликі туристичні оператори не можуть дозволити собі оренду чартерного рейсу. Найчастіше вони викуповують блоки на регулярних рейсах авіакомпаній, тому вартість турів завжди вища, ніж у компаній, які запускають свої чартерні рейси. Це також не завжди погано, блоки рейсів можуть виявитися в авіакомпанії Qatar airways, а чартер великого туристичного оператора – в української авіакомпанії. Але вартість на блоки регулярних рейсів все ж обійдуться дорожче.
  • Великі туристичні оператори більш досвідчені. Це, мабуть, найважливіша відмінність між великим оператором і невеликим. Потік туристів великих туристичних операторів дає змогу відточити всю схему вашого відпочинку: приліт, заселення, екскурсії, виселення, трансфери та перельоти. Невеликі оператори можуть частіше потрапляти в халепу – спізнюватися, відправляти недосвідчених гідів, довше розв’язувати проблеми, якщо такі виникнуть… Просто в невеликих операторів на відпочинок вирушають сотні туристів, і це практично непомітно, а у великих туристичних операторів – тисячі, і кілька грубих помилок перетворюються на справжній хаос.
  • Можуть бути ненадійні. Ми бронюємо тури невеликих туристичних операторів, тільки в разі відсутності альтернативи або якщо турист сам вирішує скористатися конкретно їхніми послугами, тільки в разі відсутності альтернативи або якщо турист сам вирішує скористатися конкретно їхніми послугами. Завжди є частка ймовірності, що невеликий туристичний оператор збанкрутує і наші туристи опиняться на відпочинку без підтримки. Тому ми виключили ненадійних туристичних операторів з нашої

У чому відмінності великих туристичних операторів?

Як вибрати надійного туристичного оператора?

Скажемо чесно, якщо розглядати популярні туристичні напрямки – Туреччина, Єгипет, Чорногорія, то істотної різниці ви не відчуєте. 80-90% готельної бази у великих туристичних операторів збігається, якість автобусів також, екскурсії практично у всіх схожі. Але звертати увагу варто ось на що:

  • Авіакомпанія, яка здійснює польоти. Перш за все варто звернути увагу, з якими авіакомпаніями співпрацює туристичний оператор. Від цього більшою мірою залежатимуть затримки рейсів, вік літаків, сервіс тощо.
  • Приймаюча компанія. Коли ви приїжджаєте на відпочинок у будь-яку країну, вас завжди зустрічатиме приймаюча компанія. У деяких туристичних операторів є своя приймаюча компанія, а деякі працюють з місцевими приймаючими компаніями. Краще буде, якщо в туристичного оператора є своя приймаюча компанія, оскільки проблеми вирішуються набагато швидше й простіше. Однак і тут бувають винятки, адже є місцеві приймаючі компанії, які на порядок вищі за будь-які інші. Про це найкраще проконсультуватися з вашим туристичним агентом і він підкаже, що в конкретному випадку буде найкращим вибором.
  • Вартість турів. Не завжди низька вартість турів говорить про погану якість туристичного оператора. Все це пов’язано з контрактами, які уклав оператор. У якихось операторів вигідніші умови щодо готелів, у якихось навпаки дещо гірші. Отже, не завжди висока ціна стане запорукою якості туристичного оператора.

Всі ці нюанси ви завжди можете обговорити зі своїм туристичним агентом, який завжди знаходиться в курсі останніх подій і зможе чесно порекомендувати вам надійного туристичного оператора. Хороший Відпочинок на ринку туризму вже більше 10 років і заслужив довіру багатьох туристів, відгуки яких ви завжди можете знайти на нашому сайті. За 10 років нашої роботи не було жодного випадку, щоб наші туристи залишилися на відпочинку без підтримки або не змогли повернутися в Україну. Усе завдяки тому, що ми не працюємо з ненадійними партнерами і надаємо підтримку нашим туристам 24 години на добу.

Поділитися